ahşap oyuncak-mağaza

Tahta oyuncak, akıl oyunları, tahta kitler, yapı tuğlaları, müzik çanları için... www.ahsapoyuncak.web.tr

20 Kasım 2015 Cuma

Etkinlik, Eğitim Takvimimiz:

Gel Oyna/ Bostancı

Hafta içi:       10-00  -15.00   Gruplar, okullar
Hafta içi:       15.30-   18.00   Tea-Time Bireysel veya gruplar ;              
                                               ücret   çocuk 30,-(1,5 saat) çocuk+yetişkin 50,-
                                               5 kişiden itibaren % 15 grup indirimi
Hafta sonu:     15.00-  18.00  Tea-Time  Bireysel veya gruplar                                                                                                                 ücret   çocuk 30,-(1,5 saat) çocuk+yetişkin 55,-
                                               5 kişiden itibaren % 15 grup indirimi

Malzemeler Gel Oyna tarafından verilmektedir.  Aylık çalışmalar tavsiye olunur. Aylık ücretlerimiz % 10 indirimlidir.  Her ne kadar günlük etkinliğimiz belirli olsa da, çocuğun, grubun durumuna göre farklı şekillenebilmektedir. Zaten pedagojik yaklaşımımıza uygun olarak  da herkesin mekanın sunduğu olanaklardan maksimum faydayı elde etmesini arzu etmekteyiz, dolayısıyla çocukların etkileşim halinde öğrenmesi, malzemeleri, oyun ve oyuncaklarla tanıması çok önemlidir.

Pazartesi: Çeviriyoruz, boyuyoruz, torna kullanıyoruz, tarihini, hikayesini, Topaç Topi'mizin dostlarını tanıyoruz.
Salı: Akıl- takıl oyunları...Kendimiz oyuncak üretiyoruz, akıl oyunumuzu, sonra da oynuyoruz, sadece zeka oyunu olarak mı kullanıyoruz, hayır tabii, hikayeler üretiyoruz, dinliyoruz..
Çarşamba: Topluca (together)  Bu sefer üretimimiz birlikte, tek tek çalışsak, hatta tasarlasak bile, birlikte hareket ediyoruz..Tasarımın, iletişimin ve hareketin birleşimi...ve birçok oyun fikri..
Perşembe: Tahta, testere, torna...El aletleriyle, çocukların çalışmasına izin verilmeyen aletlerle biz, izin verilenlerle çocuklar çalışıyorlar, üretiyor, tasarlıyoruz...
Cuma: Taş, toprak, tuğla....Çamurumuz, tahta parçalarımız, ve bulduğumuz taşlar....ve tabii minik tuğlalar ve malamız..Büyük küçük çalışıyoruz...

Not: .) Topaç bir defa katılan çocuklar, ilerleyen tarihlerde "tasarım" etkinliğine                            katılacaklardır.
         .)Lütfen rezervasyon yaptırınız.  Farklı yaş grupları ile birlikte çalışabilmekteyiz. Eğitimlerimiz            talep halinde Almanca ve İngilizce olabilmektedir.

T-istasyonu/Nişantaşı:
Her cumartesi:  Citys Nişantaşı    14.00- 18.00   etkinlik ücretsizdir.

Belirttiğimiz mekanlar dışındaki çalışmalarımız:
Bizi arayınız. İster oluşturduğunuz grup için, ister okulunuz için ekibimizin etkinliğe ve eğitime gelme imkanı vardır.  Tel: 0216 363 38 44. Ayrıca hatırlatalım...Gel Oyna aynı zamanda bir interaktif müze, oyuncak ve oyuncak yapım kiti satışı da olan.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder